KONST / Litografier / Litografi 13581008
nr 1358 1008
Litografi
Diptyk, Flora, ramens innermått: 38x51 cm. Ej signerad
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 november 2020
kl 20:01:07
2/11 19:48:17
Flora Danica